czwartek, 30 maja 2013

Z miłości do Mam.

                                                           Parę słów o Mam Baby.

Po urodzeniu Mateuszka odkryłam firmę Mam Baby i od razu zakochałam się w produktach tej firmy ( a przyznam że jestem bardzo wybredna:). Rozpoczęłam od smoczków potem dostałam możliwość testowania produktów i polubiłam na dobre. Naturalnie że nie jest to jedyna firma smoczkowo-butelkowa jaką lubię ale jedna z nielicznych którą cenie. Nie są to przedmioty tanie -przyznaje, ale te smoczki i buteleczki skradły  moje serce :) Oczywiście serce jedno a rozum drugie więc nie tylko pięknem kierowałam się wybierając Mam Baby.W naszym domu przewinęły się Mam-owe: przeróżne smoczki, butelki, kubek treningowy, miseczki, szczoteczki do ząbków, szczotka do butelek, łyżeczki i wiele, wiele innych.

Bardzo ubolewam nad faktem że Leo niesmoczkowy chyba chłopak :( ale walczymy dzielnie.
Na razie paluszek kontra smoczek 1-0.
Ostatnio testowałam gryzaczek Mam i jak wiecie przypadł nam również do gustu. Chciałabym zaznaczyć że piszę szczerze recenzję nie słodzę!! Mam jeszcze do opisania dwa smoczusie Mam i etui na smoczki. Zwlekam, zwlekam ponieważ Leon oporny chłopak, więc testy w najbliższym czasie..

A poniżej Mateuszek z produktami Mam.
2 komentarze:

  1. Mój synuś też jest w trakcie testowania produktów MAM ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak mi się skojarzyło po imionach chłopców: moja Córcia jest Leonia Matylda, czyli Leo Mati :) A produkty MAM są super jakości. Ja mam smoczki do butelki, butelkę 270 ml i błękitną termobag :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło gdy zostawisz po sobie znak ..:)